Języki: łacina, starożytna greka i hebrajski biblijny:

Lektoraty języków starożytnych prowadzone są w ramach Otwartego Studium AkademickiegoLektoraty rozpoczynają się zawsze od drugiego tygodnia nauki zarówno 1 jak i 2 semestru. Ostatni dzień lektoratu kończy się tak jak wykłady na studiach dziennych. Aktualne informacje umieszczane są na Facebooku. Zajęcia odbywają się w Collegium Bobolanum, Warszawa, ul. Rakowiecka 61 (wejście od ul. św. Andrzeja Boboli).

Warunkiem przyjęcia na zajęcia lektoratów jest rozmowa kwalifikacyjna i zgoda prowadzącego. Opłaty prosimy uiszczać dopiero po przyjęciu na lektorat. 

Semestr I - 2024/2025

Lektoraty Otwartego Studium Akademickiego

Zgłoszenia przesyłać na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualizacje sprawdzać na: https://akw.edu.pl/

W razie wątpliwości pisać do o. dr. Michała Karnawalskiego SJ: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Początek zajęć 8 października 2024


  • Sesja orientująca “Języki Jezusa” - koordynator: o. dr Michał Karnawalski SJ - poniedziałek, 21 paź. 17:30-21:00 – sala C (nowość ‘2024)

  • Język hebrajski biblijny I (z elem. kult. rabinicznej) – kurs podstawowy: s. dr Katarzyna Kowalska NDS - wtorki 18:30-20:00 – sala F

  • Język hebrajski biblijny I (z elem. kult. aramejskiej) – kurs podstawowy: o. dr Michał Karnawalski SJ - piątki 18:30-20:00 – sala F (nowość ‘2024)

  • Język hebrajski biblijny V – kurs zaawansowany: o. dr Jerzy Seremak SJ - wtorki 18:00-19:30 – sala E

INRIb