► Dlaczego warto studiować u nas? - Przeczytaj!

► Pełna informacja o Otwartym Studium Akademickim


Collegium Bobolanum, poza pełnym studium teologii do magisterium w trybie dziennym i zaocznym, oferuje dodatkowe propozycje kształcenia zarówno dla studentów innych uczelni, jak i dla zainteresowanych spoza środowiska akademickiego. Ten cykl wykładów nazwaliśmy Otwarte Studium Akademickie (OSA). Są to wykłady monograficzne na tematy teologiczne, Jezuicka Szkoła Biblijna (wykłady biblijne) i lektoraty jezyków Biblii: hebrajski biblijny, starożytna greka i łacina. Otwarte Studium Akademickie prowadzimy od października 2010 roku.

 

Zapisy:

Zgłoszenia przyjmujemy na Formularzu zgłoszeniowym, kontakt drogą emailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefoniczną: 22-542-8717 (w godzinach pracy Sekretariatu), lub pocztową na adres: Collegium Bobolanum - OSA; ul. Rakowiecka 61; 02-532 Warszawa. Termin zgłoszeń uczestnictwa w zajęciach semestru zimowego upływa 7 października, w wykładach semestru letniego 6 marca.

 

Opłaty:

  • dla studentów studiów dziennych wszystkich uczelni: zajęcia są bezpłatne
  • dla pozostałych: w wysokości podanej w Regulaminie opłat

Opłatę prosimy wpłacić za pierwszy semestr do końca października. W przypadku wycofania się z uczestnictwa w zajęciach opłata nie podlega zwrotowi.

Nazwa konta:
AKW Collegium Bobolanum
ul. Rakowiecka 61, 02-532 Warszawa 
Banki i nr konta: 03 2490 0005 0000 4530 4413 9005
Alior Bank Spółka Akcyjna, Oddział w Warszawie
ul. Rakowiecka 39a, 02-519 Warszawa